MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE

Nasza firma posiada przestrzeń produkcyjną o powierzchni 1800 m2. Co do wielkości w hali produkcyjnej mamy możliwość realizowania wielkogabarytowych elementów i części maszyn, a także całych zespołów mechanicznych, montowanych na miejscu np. za pomocą spawania lub kompletowanych w innego typu procesach technologicznych.

W hali produkcyjnej zainstalowana jest natorowa suwnica pomostowa o jednym dźwigarze. Jej łączny maksymalny udźwig roboczy wynosi 5 ton. Suwnica firmy GH Cranes & Components, jednego z globalnych liderów w branży dźwignicowej, posiada stosowne certyfikaty jakości oraz atest bezpieczeństwa podczas eksploatacji w naszej firmie​.

Oprócz całej gamy sprzętu spawalniczego, profesjonalnych narzędzi do obróbki metali, firma SPAWKON posiada rozwinięty park maszyn do obróbki CNC, których obsługę prowadzi doświadczona i wyspecjalizowana kadra operatorów maszyn.

Posiadamy między innymi maszyny takie jak:

– DMG MORI CMX 1100 V – 4 osiowe centrum frezerskie CNC,

– HAAS ST-30 – centrum tokarskie CNC,

– HAAS VF-3SS – 3 osiowe centrum frezerskie CNC

REALIZACJE WYROBÓW GOTOWYCH

Nasze możliwości produkcyjne oraz zdobyte doświadczenie w branży stalowej pozwala nam na ciągłe rozwijanie umiejętności przy produkcji coraz bardziej skomplikowanych i wymagających produktów gotowych. W naszym portfolio są to między innymi:

części maszyn, części kolejowe, maszyny przemysłowe, narzędzia, części zamienne, prom śródlądowy, prom rzeczny.